Obserwatorzy

wtorek, 13 sierpnia 2013

Lubię malować paznokcie! ESPRIT 219 Mango sorbet

 

Jakieś dwa lata temu trafił do mnie ten lakier z Esprit z serii Best of style with silk extract, nr 219 Mango sorbet. Został zakupiony w Niemczech w DM w trakcie wyprzedaży -50%, kiedy Esprit wychodził z tej drogerii. W związku z tym buteleczka 6 ml kosztowała poniżej 1 euro.


To kolor słodkiego, owocowego drinka, albo właśnie sorbetu, mieszkanka różowo-pomarańczowa, bez drobinek, ładnie błyszczy. Idealny na lato :) Odcień jest bardzo ciekawy, zmienia się w zależności od oświetlenia: w ciemnym pomieszczeniu wpada bardziej w pomarańcz, w jasnym - jest dokładnie taki jak na zdjęciach, troszkę bardziej różowy.

Na zdjęciu widać trzy warstwy, ale dwie też byłyby wystarczające (trochę krzywo nałożyłam sobie lakier, więc dodałam trzecią warstwę dla poprawy efektu, a kolor jest wówczas już zupełnie idealny :) ).


Producent obiecuje na opakowaniu trwałość do 10 dni. Tak długo nie trzymałam na paznokciach jeszcze nigdy żadnego lakieru ;) Ten trzyma się u mnie całkiem dobrze, około 4-5 dnia są lekko starte końcówki i wtedy go zmywam, by po prostu nałożyć inny kolor. Nie odpryskuje. Według etykietki ma formułę bez formaldehydu.

Fajnie się go nakłada, nieźle schnie, później dobrze się zmywa. Szkoda, że już ich nie można dostać.


Podoba się? :) Mnie bardzo! Pozdrawiam!

10 komentarzy: