Obserwatorzy

wtorek, 11 czerwca 2013

Lubię słuchać... radia! Wieczór Radia TOK FM

Źródło: morguefile.com
Dziś króciutki post-polecenie. Należę do tej grupy osób, które lubią słuchać radia "mówionego", audycji na nietypowe tematy i wywiadów z ciekawymi ludźmi. Moimi ulubionymi programami radiowymi są nadawane w Tok FM "Alternatywa" we wtorki w godz. 23.00-24.00 oraz "Oburzeni" w środy o 22.00-24.00. Obie audycje prowadzone są w świetny sposób przez redaktora Tomasza Kwaśniewskiego, który zaprasza naprawdę ciekawych gości i umożliwia im opowiedzenie własnej historii bez niepotrzebnego przerywania (i ma do tego bardzo przyjemny głos :) ).
Zerknijcie (i jeśli macie ochotę też przesłuchajcie) na dotychczasowe tematy:
"Alternatywa": o buddyzmie, o sportowym tańcu na rurze; po co nam ó, rz i ch?; o pokerze jako sposobie na życie...
"Oburzeni": pszczoły zagrożone!; "Feminizm to bełkot"; Po co wszędzie tyle seksu?! Rozmowa o szacunku, asertywności i edukacji seksualnej; Co z tymi prawami zwierząt w Polsce? ...
Audycja "Oburzeni" składa się z dwóch części, pierwsza to wywiad z gościem, a druga to czas na telefony od słuchaczy i to jest właśnie moja ulubiona część :) Nieraz można się nieźle uśmiać, niektóre telefony natomiast faktycznie wywołują refleksję.
Radio Tok FM wywołuje, w sumie ze zrozumiałych względów, różne odczucia, aczkolwiek te audycje traktują bardziej o tematach społecznych, ogólnoludzkich, a nie politycznych. Można słuchać online TU.
Mnie te audycje przyciągają do odbiornika (albo raczej komputerowego głośnika ;) ) co tydzień :) Polecam!

Ktoś jeszcze słucha radia? :) Pozdrawiam! lubię :)


4 komentarze:

 1. ja lubię czasami posłuchać teraz już zwolnienia z wfu w esce rock. dobre pompy czasami odchodzą ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nigdy nie miałam okazji tego słuchać, może kiedyś trafię na odpowiednią falę ;)

   Usuń
 2. ja też raczej stronię od tych najbardziej popularnych rozgłośni radiowych. jak już, to słucham w samochodzie - Chili Zet - tam tylko czasem wkurza mnie muzyka, którą puszczają.
  audycji "mówionych" słucham bardzo rzadko, ale tematy o których napisałaś są całkiem całkiem - interesujące:) pewnie kiedyś przełączę się na tok :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przy Chili Zet faktycznie fajnie się jeździ samochodem :)
  A dzisiaj wieczorem polecam "Oburzonych"!

  OdpowiedzUsuń